aboutus

Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd.

Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 100-500
Rok założenia: 2009
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

SDI, profesjonalna produkcja regałów ekspozycyjnych w Chinach Zhejiang. Z 20-letnim doświadczeniem mamy własny zespół badawczo-rozwojowy i ponad 100 wykwalifikowanych pracowników w fabryce. Skoncentruj się na projektowaniu, inżynierii, produkcji i dostawie wyświetlaczy.

Mamy ponad 1000 produktów, które są szeroko stosowane w bibliotekach, szkołach, szpitalach, sklepach detalicznych, sklepie spożywczym, sklepach z pamiątkami, księgarniach, domach towarowych, kolekcjonerskich, na targach, galeriach, muzeach, garażu.

Nasze wyświetlacze są gotowe do użycia w różnych ustawieniach wyświetlania na blacie, stojaku podłogowym, montażu na ścianie lub listew.

Możemy projektować towary markowe przy użyciu materiałów różnicowych.

Koncentrujemy się na funkcjach Display Rack, aby sprostać Twoim rzeczywistym wymaganiom. Niektóre z najbardziej powszechnych funkcji to zamykane kółka lub kółka, regulowana wysokość, ruchome haki i wewnętrzne półki.

Rozumiemy, że koszt wysyłki jest wysoki w przypadku regałów ekspozycyjnych. Gdy projektujemy nową obudowę, istnieje wiele sposobów na obniżenie kosztów, które mogą okazać się pomocne.

Historia

Od 1995 r. W Chinach pojawiła się branża wyświetlaczy w punkcie zakupu , większość firm koncentruje się na materiałach jednego rodzaju, takich jak metal, MDF, tworzywa sztuczne.

Od 2000 roku nasz zespół z produkcją systemów wyświetlaczy świadczy usługi eksportowe. Produkuj produkty OEM dla zagranicznych gości.

W 2009 roku rozpoczęliśmy prace nad działem badawczo-rozwojowym, koncentrujemy się na projektowaniu niestandardowego stojaka reklamowego marki, sprzętu reklamowego z nadrukiem.

Usługa

Zalety SDI:

1. Jesteśmy producentem, możemy świadczyć zarówno usługi projektowe, jak i produkcyjne.

2. Mamy bezpieczne i unikalne procesy produkcyjne, ścisły system kontroli jakości i rozsądną cenę.

3. Dzięki około 20-letniemu doświadczeniu w profesjonalnej produkcji, zaawansowanym maszynom i zręcznym pracownikom, zawsze nalegamy na wytwarzanie produktów najwyższej jakości.

4. W dobrej wierze, szczere i uczciwe podejście, możesz uzyskać od nas najlepszą obsługę.

5. Dobra obsługa i wysoka jakość mogą zapewnić nam ustanowienie długoterminowych relacji handlowych z klientami.

6. Nasz produkt może być używany do wyświetlania biżuterii, produktów elektronicznych, zegarków, kosmetyków, okularów, butów, zabawek i tak dalej.

Nasz zespół

Nasz zespół ma profesjonalną obsługę klienta, badania i rozwój oraz ponad 100 wykwalifikowanych pracowników w warsztacie metalowym, warsztacie MDF, warsztacie plastycznym, warsztacie drukarskim

Skoncentruj się na projektowaniu, inżynierii, produkcji i dostawie wyświetlaczy.

Szczegóły kontaktu