aboutus
Linia produkcyjna

Nasz producent jest właścicielem ponad 3000 metrów kwadratowych warsztatów i zaawansowanego sprzętu produkcyjnego oraz wyspecjalizowanego personelu projektowego, produkcyjnego i technicznego. Posiadamy warsztaty projektowania, warsztaty obróbki blach, warsztaty powlekania mechanicznego, warsztaty tworzyw sztucznych, warsztaty drukowania i warsztaty pakowania, które mogą zapewnić projektowanie i produkcję.

Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0


OEM / ODM

Opierając się na oryginalnym stylu, doskonałej technologii, najwyższej jakości i rozsądnej cenie, nasz producent zdobywa zaufanie i przychylność klientów na całym świecie. Serdecznie witamy globalnych nabywców, którzy składają zamówienia przez telefon lub e-mail i nawiązują z nami trwałe relacje biznesowe.

Cieszę się, że jesteś na rynku komponentów do konstrukcji. Od kilku lat specjalizujemy się w spawaniu drutów, gięciu rur, tłoczeniu metali. Z poważaniem mam nadzieję znaleźć sposób na współpracę z tobą!

Możesz być pewien naszych umiejętności, jakości i czasu realizacji.

Prosimy przekazać nam swój rysunek lub próbki, konkurencyjna oferta zostanie przesłana w ciągu 48 godzin.

R & D

Zapłaciliśmy za projekt i darmowy projekt. Dla nowego klienta potrzebujemy płatności.

krok 1: poinformuj nas o wszystkich szczegółowych wymaganiach i wymaganiach i prześlij mi plan piętra, jeśli go posiadasz;

krok 2: po potwierdzeniu opłaty za projekt w wysokości 100-300 USD, 3-5 dni roboczych na wykonanie projektu 3D Max;

krok 3: wyślij projekt do klientów, aby potwierdzić, zaoferuj 3 razy, aby zmodyfikować projekt;

krok 4: po potwierdzeniu zamówienia pobieramy opłatę projektową od klientów.

Szczegóły kontaktu